MISCELLANEOUS / Textiles & Vintage / Weaving 6754552

nr 675 4552

WEAVING

Flamsk, 18th century, 63x53,

Flamsk, 1700-tal, 63x53

Condition: fragment, skador

100

SEK 3800

Monday January 10 2011
at 18:42:08